De Kata-crew

Nu het nieuwe jaar is aangebroken is het tijd om onze crew eens in de schijnwerpers te plaatsen, ipv altijd diezelfde lelijkaards op ‘t podium.
Zij helpen altijd met ons bier te brengen (en dat is veel), onze auto’s in en uit te laden en andere dingen te doen waar wij zelf te lam of te loemp voor zijn. Ze zijn ook stagehand voor pruiken en andere idioterieën en in de backstage worden ze uitgescholden en afgeslagen.
Dietger Flietger
Podiumtechnieker en geluidsman, gitaartech (en dat zijn véél gitaren). Wij lopen heel den tijd in zijne weg als die met kabeltjes op ‘t podium rondloopt en we maken flauwe mopkes in de micro wanneer hij vraagt om te soundchecken
Frank Stank & Brenda LaatMijMorDoengIkKenDa
Hij is onze personal bodyguard (en zelfs met momenten extra vervoermiddel) en samen met zijn madam houdt hij ons winkeltje open met CD’s die niet verkopen, en T-shirts die iedereen op den dag zelf koopt omdat ze zat zijn en daarna niet durven dragen uit schaamte.
Als ge ze eens wil horen, ze zingen alledrie mee op ons laatste album Foert!, (in het nummer ‘Iemand moet het doeng’ en bij het nummer ‘10 pinten’ hoort ge de Frank op zijn best) in een (mislukte) poging om de plaat naar een hoger niveau te brengen.
Als er anderen (foto- videografen, andere pajassen…) beweren deel te zijn van de crew te zijn van Katastroof, dat is zever in pakskes.
